Kreator

Wpisy

 • niedziela, 29 maja 2016
 • sobota, 27 lutego 2016
 • poniedziałek, 19 maja 2014
  • Kuracja i szampon

   Dercos Neogenic, by nie było Ci łyso!

   Preparat Vichy Dercos Neogenic w ampułkach to bardzo skuteczna kuracja stymulująca wzrost nowych włosów, ale ze względu na dawkę zawartych w nim składników aktywnych zaleca się jej przeprowadzanie jedynie przez okres 3 miesięcy, raz na rok. Każdy mężczyzna wie, iż nawet najlepszy samochód wymaga działań na rzecz utrzymania ruchu. Podobnie jest ze skórą głowy i włosami. By podtrzymać efekt kuracji i w jej trakcie polecamy szampon przywracający gęstość włosów z gamy Vichy Dercos Neogenic. Jest hipoalergiczny i nie zawiera parabenów.

   Krystaliczna formuła lekkiej konsystencji, wzbogacona w składniki ułatwiające stylizację włosów, aby objąć włosy, nawet te najcieńsze. Nie obciąża włosów. Lekka i łatwa do spłukiwania piana sprawia, że włosy są miękkie, błyszczące i dobrze się układają. Ma wpływ na objętość, siłę, gęstość, strukturę oraz przytwierdzanie włosa. Ładnie pachnie i ma poręczne, estetyczne opakowanie łatwe do uchwycenia w dłoń.

   To pierwszy szampon z opatentowaną cząsteczką Stemoxydine.

   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   futurebrand
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 19 maja 2014 18:06
  • Wpis bez tytułu

    

   Duck Fresh Discs to higieniczny sposób na tarczę ochronną zapobiegającą osadzaniu się kamienia. Za pomocą aplikatora tworzy się żelowe krążki bezpośrednio na wnętrzu muszli toaletowej. W tradycyjnych zawieszkach wymiana wkładu nie jest przyjemna, bo jego opakowanie opłukuje przecież woda z toalety. Żelowe krążki uaktywniane za pomocą wody podczas spłukiwania (każdy z 6 wystarcza na 720 spłukań) utrzymują się zarówno na suchych, jak i na mokrych powierzchniach. Czyszczą i doskonale odświeżają, a ich zapach czuć w całej łazience. Ich uzupełnieniem jest żel czyszcząco-dezynfekujący do toalet Duck Power White & Bright. Dezynfekuje i usuwa 99,99 % bakterii muszli toaletowej, pozostawiając ją lśniącą i bez zabrudzeń. Zapewnia higieniczną czystość i lśniącą biel. Dzięki unikalnie wygiętej szyjce dociera bezpośrednio pod trudno dostępny brzeg muszli. Jego gęsta formuła sprawia, że nie spływa po aplikacji.

   

    

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   futurebrand
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 19 maja 2014 12:20
 • piątek, 18 kwietnia 2014
  • Działa, bez jaj ...

   Szkodliwe warunki środowiskowe na jakie narażone są włosy winny znaleźć odzwierciedlenie w stosowanych preparatach dermokosmetycznych i stylizacyjnych. O ile to tylko możliwe należy ograniczać taką ekspozycję. Ale jak? Okazuje się, że nawet promienie słoneczne mają także swe ciemne strony. Stąd latem warto sięgać po dermokosmetyki zapewniające nadzwyczajną ochronę włosom wystawionym na szkodliwe działanie słońca, wiatru i wody, a więc wzbogacone filtrami, nawilżające, regenerujące i przeciwdziałające naelektryzowaniu i wypadaniu włosów.

   Czytaj także: Kuracja stymulująca wzrost nowych włosów, Brakujące elementy, Dercos Neogenic.

    

    O ‘infiltracji’ powinny pamiętać szczególnie osoby o jaśniejszym kolorze włosów, bowiem zawierają one mniej melaniny – naturalnego filtru przeciwsłonecznego. Zimowe kosmetyki nie muszą zawierać filtrów, chyba, że także o tej porze roku chodzimy do solarium lub wygrzewamy się na stoku. O każdej porze roku podczas kąpieli skóry głowy i mycia włosów ostatnie płukanie należy wykonać przy użyciu chłodniejszego strumienia wody, a suszyć w miarę chłodnym strumieniem powietrza. Najzdrowsze jest delikatne osuszenie ręcznikiem. Susząc włosy suszarką należy kierować jej dyszę od czubka głowy ku końcówkom. W ten sposób domyka się i wygładza łuski włosa.

   Włos to meteoropata       

   Włosy są typowymi metereopatami wrażliwymi na zmiany pogody. W XVIII w. skonstruowano nawet higrometr działający w oparciu o właściwości ludzkiego włosa. Nie posiadające zewnętrznej powłoki hydrolipidowej włosy marzną zimą, a latem i pod wpływem suszarek, lokówek i prostownic przegrzewają się. Zarówno mróz, jak i upały powodują, że włosy i paznokcie tracą zapasy wody. By temu zapobiec należy używać urządzeń wyposażonych w czujniki temperatury i wilgotności oraz preparaty do pielęgnacji i stylizacji zawierające substancje zamykające łuski (pH = 4,5-5), zatrzymujące wilgoć i regenerujące. Zimowe czapki i letnie kapelusze uszkadzają łuski włosa. Wywołane ich noszeniem tarcie sprawia, że gruczoły łojowe zaczynają szybciej produkować łój w wyniku czego włosy tracą puszystość. Ponadto nakrycia głowy wykonane ze sztucznych surowców mogą zmienić ładunek włosów i powodować ich naelektryzowanie. Warto więc pamiętać o dermokosmetykach i nutrikosmetykach do pielęgnacji skóry głowy, włosów i paznokci wzbogaconych o minerały. Pomagają one w utrzymaniu delikatnej równowagi wodnej niezbędnej do zrównoważonego przebiegu procesów, które m. in. zapobiegają elektryzowaniu i odwadnianiu.

   Program skrojony na miarę

   Zindywidualizowany program pielęgnacji włosów winien być oparty na specjalistycznej diagnozie ich stanu. Osobom, które borykają się z problemem nadmiernego wypadania włosów czy łysienia polecam preparat Dercos Neogenic, który stymuluje wzrost nowych włosów. Kuracja jest niezwykle skuteczna, a co najważniejsze pierwsze pozytywne efekty zauważalne są już po kilkunastu dniach. Dlaczego? Odpowiedź tkwi w najnowszych badaniach na temat budowy włosa. Zacznijmy jednak od początku.

   Włosy (łac. pili) to naskórkowe twory zrogowaciałe. Człowiek ma 3 rodzaje włosów :

   • meszek – pokrywa skórę tułowia, kończyn i twarzy,
   • włosy długie - na głowie, pod pachami, na wzgórku łonowym oraz na brodzie u mężczyzn,
   • włosy szczeciniaste – brwi, rzęsy, włosy nozdrzy i przewodu słuchowego zewnętrznego.

   Niezależnie od naturalnej zaprogramowanej genetycznie barwy włosy, mają taką samą budowę. Każdy włos składa się z trzonu, korzenia, cebulki i brodawki włosowej. Trzon zaś składa się z osłonki, warstwy korowej i rdzenia. Najbardziej zewnętrzna warstwa, osłonka, zbudowana jest z zachodzących na siebie łusek keratynowych. Gdy są one ułożone płasko włosy są zdrowe, pełne blasku. Gdy łuski zaczynają ulegać degeneracji włosy matowieją, tracą sprężystość i połysk. Poodchylane i połamane łuski nie odbijają już tak dobrze światła. Znajdująca się tuż pod osłonką warstwa korowa zbudowana jest z m.in. z pęcherzyków powietrza oraz ziaren barwnika (melaniny) decydujących o kolorze włosów. Melanocyty, czyli komórki wytwarzające pigment znajdują się w korzeniu włosa. Od ich ilości, aktywności oraz od tego czy produkują one czarno-brązową eumelaninę czy żółto-czerwoną feomelaninę zależy intensywność naszego naturalnego koloru włosa.

   Część włosa leżąca w głębi skóry to jego korzeń. Jest on położony w zagłębieniu zwanym mieszkiem włosowym, którego ujście znajduje się na powierzchni skóry. Położony 3-4 mm pod powierzchnią skóry w pochewce z zewnątrz otoczony jest tkanką łączną z mnóstwem włosowatych naczyń krwionośnych. Dolna część mieszka tworzy cebulkę włosa, która odpowiedzialna jest jego wzrost i procesy regeneracyjne. Zagłębienie w cebulce to brodawka włosa skupiająca naczynia krwionośne oraz nerwy. Pośredniczy ona w odżywianiu włosa. Z mieszkiem włosowym łączy się, regulujący napięcie skóry i pochylenie włosa, mięsień gładki oraz przewód gruczołu łojowego. Ten ostatni wydziela do torebki włosowej łój, który przez jej ujście dostaje się na powierzchnię skóry. Opróżnienie gruczołu łojowego spowodowane jest skurczem mięśnia przywłosowego. Łój zawiera dużą zawartość ciał tłuszczowych oraz kwaśne pH przez co spełnia funkcje ochronną. Hormony kobiece hamują wydzielanie łoju, zaś męskie pobudzają je. Ponadto męski hormon testosteron sprawia, że skóra głowy mężczyzn jest delikatniejsza niż kobiet, a tym samym mniej skuteczna jako naturalna bariera ochronna – szybciej traci wilgoć, jej komórki wolniej się odnawiają i starzeją.

   U obu płci kluczową rolę w regeneracji włosów odrywają komórki macierzyste. Znajdują się one w dwóch siedliskach:

   • w górnym siedlisku w górnej części gruczołu łojowego,
   • w      dolnym siedlisku, tuż nad cebulką.

   Cykl życia włosa

   Już w okresie płodowym skóra pokryta jest owłosieniem. Włosy na głowie mamy już przychodząc na świat. Cykl życia włosa składa się z 4 faz :

   • wzrostu (anagenowa) - komórki otaczające brodawkę namnażają się i wzrastają w mieszku włosowym. Faza ta trwa od 2 do 4 lat.
   • faza regresji (katagenowa) - włos przestaje rosnąć, a cały mieszek kurczy się i przesuwa w kierunku powierzchni skóry głowy. Ta krótka faza trwa od 2 do 3 lat.
   • spoczynku (telogenowa) - wzrost włosa spowalnia się aż wreszcie ustaje. Skurcz mieszka unosi włos ku powierzchni skóry. Włos wypada (faza wypadania), a mieszek kurczy się pozostaje w fazie spoczynkowej. Trwa ona od 2 do 12 miesięcy.
   • regeneracji (neogenowa), podczas której aktywność komórek macierzystych prowadzi do regeneracji nowych mieszków. Jest to początek nowej fazy wzrostu. Po czym komórki w cebulce zaczynają się dzielić, mieszek powiększa się i wraca do fazy wzrostu.

   Problemy z wypadaniem

   Włosy na głowie są zawsze na różnych etapach tego cyklu, z czego ok. 90 % włosów znajduje się w fazie wzrostu. Tempo ich wzrostu to 15 cm na rok. Najgęściejsze są włosy jasne. Naturalne blondynki mają ok. 150 000 włosów. Najrzadsze są włosy szatynek – ok. 95 000. Każdego dnia tracimy 40 – 100 włosów z kapitału obejmującego przeciętnie 100 000 - 150 000 włosów na głowie.

   Zwiększone wypadanie włosów związane jest m.in. z :

   • czynnikami genetycznymi,
   • stresem,
   • niedoborem snu,
   • przesileniami sezonowymi (wiosna, jesień),
   • nieodpowiednią pielęgnacją,
   • czynnikami chemicznymi, mechanicznymi i wysoką temperaturą,
   • chorobami, np. : nieprawidłowe funkcjonowanie tarczycy, infekcje z wysoką gorączką, niedokrwistość z niedoboru żelaza,
   • zaburzeniami hormonalnymi,
   • zaburzeniami przemiany materii,
   • złymi nawykami żywieniowymi,
   • uwarunkowaniami genetycznymi.

   Na problemy z wypadaniem włosów i łysieniem polecam kurację od wewnątrz – nutrikosmetyki takie jak przykładowo Inneov Densitology – przytwierdzanie cebulki i wzrost włosów, szampon przywracający gęstość włosów z cząsteczką Stemoxydine marki Vichy, a w przypadku poważniejszych problemów kurację stymulująca wzrost nowych włosów Vichy Dercos Neogenic (jednym ze składników aktywnych jest aktywna cząsteczka Stemoxydine  w stężeniu 5 %).

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   futurebrand
   Czas publikacji:
   piątek, 18 kwietnia 2014 18:05
 • poniedziałek, 14 kwietnia 2014
  • Zastrzyk energii

   Zdrowie to zachowanie pełnej homeostazy, nie zaś jedynie odczuwanie braku symptomów choroby. Masaż tajski jedna z czterech gałęzi naturalnej medycyny tego kraju. Stworzony ponad 2500 lat temu przez Jivaka Kumar Bhaccha, legendarnego lekarza Buddy, ewuluuje i doskonali się od setek lat. Nuat thai (Tajski: นวดไทย, lit. masaż tajski) zwany zazwyczaj nuat phaen thai (Tajski: นวดแผนไทย; lit. masaż w tajskim stylu) lub nuat phaen boran (Tajski: นวดแผนโบราณ, lit. masaż w starożytnym stylu) to nie tylko masaż całego ciała z wykorzystanie różnych technik manipulacyjnych typu shiatsu, akupresura, pasywna joga, ale także specjalnie dobrane praktyki duchowe i magiczne, odpowiednia dieta, maści, okłady, inhalacje…  Polecam wykorzystanie tych technik odblokowujących przepływ energii, co ma zbawienny wpływ na krążenie krwi i limfy, do aplikacji Vichy Dercos Neogenic.

   Zacznijmy jednak od początku. Masażowi poddaje się ubranym w specjalnych tajskich kimonach. Niemalże w 99 % jest to masaż na sucho, poprzez ubranie. Jedynie do masażu pleców wykorzystywany jest olejek. Osoba masowana kładzie się na specjalnym materacu o umiarkowanej giętkości. Najpierw masażystka masuje stopy. Potem podąża wzdłuż linii energetycznych sen tj. masuje nogi, plecy i ręce, kolejno po lewej, a potem po prawej stronie. Osoba masowana leży najpierw na plecach, a później na brzuchu. Masażystka masuje nie tylko dłońmi, ale także za pomocą kciuków, łokci i przedramion, a czasem nawet stóp. Cały masaż przeplatany jest asanami. Osoba masowana przyjmuje wiele pozycji, które wywodzą się z pięciu zasadniczych postaw jogi pasywnej: leżenia przodem, tyłem, bokiem oraz postawy siedzącej i odwróconej. W jego trakcie wykorzystywane są również techniki refleksolgii.

   Głowa – miejsce święte

   W filozofii buddyzmu głowa jest miejscem świętym. Jest ona ostatnim organem poddawanym masażowi. Tam to właśnie mają swe ujście kanały  energetyczne sen. Tajska odmiana masażu głowy to idealny sposób na aplikacje profesjonalnych preparatów takich jak Vichy Dercos Neogenic. Wykonywane ruchy mają rytmicznie wywierać ucisk na tkanki prowadząc do ich sprężystych, a nie plastycznych odkształceń. W moim masażu wykorzystano także technikę shiatsu i głasków. Przypomnę, że masaż shiatsu odblokowuje kanały energetyczne, harmonizuje je i stymuluje. Pobudzanie krążenia krwi i limfy sprawia, że cebulki stają się lepiej odżywione.

   Powolne, rytmiczne uciskanie określonych punktów energetycznych uśmierza ból, usuwa napięcie mięśniowe, a co za tym idzie wprowadza w stan całkowitego odprężenia i błogostanu.

   Odniesienia na stopach

   Punkty energetyczne odpowiedzialne za poprawę krążenia krwi i limfy w głowie znajdują się także na stopach. Masaż tajski rozpoczyna się od akupresury i masażu uciskowego stóp.

   Zgodnie z tradycją buddyjską uważa się, iż każda komórka łączy się z innymi komórkami za pośrednictwem nieskończenie skomplikowanej sieci kanałów energetycznych zwanych sen. Tajowie wyróżniają 10 głównych Sen: Sen Sumana, Sen Ittha, Sen Pingkhala, Sen Kalathari, Sen Sahatsarangsi, Sen Thawari, Sen Lawusang, Sen Ulangka, Sen Nanthakrawat i Sen Khitchanna. Wszystkie linie energetyczne mają połączenia między sobą oraz z czakrami i ciałami energetycznymi. Na pocieszenie dla tych, którzy nie mieli okazji doświadczyć dobrodziejstw tego niezwykle interesującego masażu, iż homeostazie organizmu sprzyja także sen-najbardziej w fazie głębokiej REM.

   W kolejnym odcinku o zaletach kuracji na porost nowych włosów Vichy Dercos Neogenic.

    

   Więcej zdjęć: http://business-relationslifestyle.blogspot.com/2014/04/zastrzyk-energii.html

   Czytaj także: Kuracja stymulująca wzrost nowych włosów oraz Brakujące elementy. 

   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   futurebrand
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 14 kwietnia 2014 13:30
 • poniedziałek, 07 kwietnia 2014
  • Kuracja stymulująca wzrost nowych włosów

   Trychologia to nauka o pielęgnacji włosów i skóry głowy. W starożytności zarezerwowana była jedynie dla wyższych warstw społecznych. Dziś do gabinetu trychologicznego może zgłosić się każdy. Badanie włosów i skóry głowy oraz porady dermokonsultantki oferuje także firma Vichy w ramach akcji Dni Zdrowej Skóry.

   Polecamy kurację stymulującą wzrost nowych włosów Dercos Neogenic marki Vichy!

   Wypadanie włosów to problem dotyczący nie tylko mężczyzn. W ich przypadku przyczynami przewlekłego i postępującego wypadania włosów są:

   • natury genetycznej-stopniowe skracanie cyklu życia włosów,
   • związane z nieprawidłowym unaczynieniem cebulki włosowej-niedobory składników odżywczych,
   • wywołane zaburzeniami hormonalnymi-nadaktywność enzymu regulującego łojotok, androgeny.

   U kobiet zaś głównymi przyczynami są ciąża, poród oraz okres menopauzy wywołujące nadaktywność enzymu regulującego łojotok oraz choroby tarczycy.

   U obu płci najczęstszymi powodami nadmiernego wypadania włosów to:

   • niewłaściwa dieta, w tym niedobory witamin oraz mikro- i makroelementów,
   • stres i przemęczenie,
   • infekcje,
   • przyjmowanie niektórych leków,
   • promieniowanie słoneczne, klimat, zanieczyszczenia, w tym ekspozycja na chlorowaną wodę,
   • choroby o podłożu automimmunologicznym takie jak przykładowo łysienie plackowate.

   Wczesne sygnały ostrzegawcze

   • Skóra głowy jest naciągnięta, sucha, swędząca, przetłuszczona.
   • Przedziałek stal się szerszy, a kucyk cieńszy; włosy są rzadkie i łamliwe w okolicach skroni.
   • Przy nadmiernym wypadaniu włosów duże ilości włosów pojawiają się na dywanie czy podłodze, na szczotce po szczotkowaniu czy na siatce odpływowej po ich umyciu.

   Pomoc

   Szukasz pomocy? Oto i ona. Preparat Dercos Neogenic firmy Vichy to kuracja stymulująca wzrost nowych włosów.

   O szczegółach jego działania będzie Państwo mogli przeczytać w naszym serwisie już wkrótce.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   futurebrand
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 07 kwietnia 2014 18:03
 • czwartek, 28 listopada 2013
  • Projekt Ty i Twój Sukces 2014

   Przed nami świąteczny szał zakupów i noworocznych postanowień. Pewnie jak większość ludzi nawet jeśli nie zapisujesz swoich noworocznych postanowień coś na ten temat w Twojej głowie, pod wpływem panującej atmosfery, tak czy inaczej się rodzi. Dieta? Ćwiczenia? Ogarnięcie się? Sukces finansowy? Zmiana pracy? Udany związek? Cokolwiek by to nie było, trudno nam czasem (z różnych przyczyn) dotrzymać tych postanowień, dlatego tym razem weźmiemy Twoje postanowienia pod LUPĘ! Przygotujesz je tak, żeby miały sens, żeby Cię inspirowały i sprawiały, że BĘDZIE CI SIĘ CHCIAŁO! wytrwać w nich dłużej niż jeden dzień, tydzień, czy miesiąc. Zobaczysz jak wprowadzać TRWAŁE ZMIANY i zbliżać się krok po kroku do SUKCESU!

   Weź udział w szkoleniu stworzonym z myślą o Tobie, pod hasłem: "Projekt: TY i Twój SUKCES 2014" Już TERAZ zarezerwuj sobie miejsce na to wydarzenie wysyłając maila o temacie „KLUB ROZWOJU grudzień” na adres >> diamentiko@gmail.com Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu i potwierdzeniem wpłaty) Podczas spotkania:

   stworzysz swoją wyjątkową wizję życia na 2014 rok

   dostaniesz wskazówki jak zaplanować swoje działania, by miały sens i dawały efekty

   uzyskasz skuteczne strategie na dotrzymywanie noworocznych postanowień

   zabezpieczysz się przeciw pułapkom, które mogą na Ciebie czyhać w trakcie Twojej drogi do sukcesu

   zyskasz dostęp do grupy wsparcia i wzajemnej motywacji

   Jak zwykle:

   będziesz się świetnie bawić

   wymienisz się doświadczeniami z innymi uczestnikami spotkania

   zyskasz inspirację dla siebie i nawiążesz nowe ciekawe relacje

   a wszystko w wyjątkowej przedświątecznej atmosferze!

   ZAPISY: od TERAZ!

   Miejsce: Katowice, Hotel 4* w centrum

   (dokładna lokalizacja zostanie podana uczestnikom na kilka dni przed spotkaniem)

   Termin:

   piątek, 13. grudnia 2013 roku godz. 18.00 – 21.00

   Twoja inwestycja:

   47 zł/ osobę lub 80 zł dla par* (przy płatności do 24.11.2013 r., po tym terminie: wejściówka dla 1 osoby 77 zł dla par 130 zł) * para oznacza Ty + osoba (płci przeciwnej/ tej samej), która nie była na żadnym spotkaniu Klubu Rozwoju Kobiet Sukcesu W cenie: * materiały szkoleniowe * certyfikat uczestnictwa * Wellness catering * świąteczne niespodzianki INSTRUKCJA REZERWACJI MIEJSCA: TERMIN: TERAZ, JUŻ, DZIŚ!

   1. WPŁACASZ 47 zł za siebie lub 80 zł za 2 osoby na konto: (przy płatności do 24.11.2013 r., po tym terminie: wejściówka dla 1 osoby 77 zł dla par 130 zł) 15 1940 1076 5467 3782 0000 0000 Magdalena Bienia ul. Miasta Auby 4/3 41-250 Czeladź 

   2.WYSYŁASZ maila o temacie „Świąteczny KLUB ROZWOJU” na diamentiko@gmail.com Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu i potwierdzeniem przelewu oraz tymi samymi danymi osób, które przychodzą na spotkanie razem z Tobą (plik PDF wygenerowany z banku lub zrzut ekranu). (* istnieje możliwość otrzymania faktury za szkolenie)

   3. W ciągu 24 h otrzymujesz potwierdzenie swojej rezerwacji.

   4. Możesz również dołączyć do wydarzenia na fb, by otrzymywać ciekawe informacje jeszcze przed spotkaniem >> https://www.facebook.com/events/1375783452663507/

   Pamiętaj! Liczba miejsc jak zawsze ograniczona! Tym razem spotkanie jest otwarte dla Panów, więc drogie Kobiety Sukcesu - spieszcie się!

   Zastanawiasz się jeszcze czy warto być? Oto opinie uczestniczek wcześniejszych spotkań: "Podobał mi się energetyczny i emocjonalny styl prowadzenia Magdy. Sposób w jaki prowadzi wystąpienie powoduje, że w sali są bardzo pozytywne wibracje. Cieszę się, że przełamałam swój lęk i stanęłam na środku. Warto przyjść, bo dostaniesz wartościową wiedzę, sporo praktyki i materiały dla siebie. Co najważniejsze, uczysz się, obserwując Magdę, która zachowuje się spójnie z tym, co przekazuje." Katarzyna Ziemer, psycholożka „Przygotowanie prowadzącej na 6+. Warsztat i aktywizacja uczestników; Zeszyt ćwiczeń, który pomaga powrócić do tematu w domu i pozytywna energia, która gościła przez całe spotkanie – to podobało mi się najbardziej. Biorąc udział w spotkaniu zyskałam motywację do pracy, zainspirowała mnie zarówno sama prowadząca, jak również uczestniczki spotkania, do wprowadzenia zmian w swoim życiu. Warto jest przyjechać i poczuć się jak Kobieta Sukcesu :) Żałuję, że nie byłam na poprzednich spotkaniach, teraz moim celem jest być na każdym następnym:) Laura Duras, przedsiębiorca "Dlaczego warto przyjechać? Dla pozytywnej atmosfery, która panuje na spotkaniu; dla poznania nowych ludzi, właściwie kobiet :) i wymiany doświadczeń; dla siebie, aby z każdym spotkaniem „być co dzień lepszą wersją wczorajszej siebie." Karolina Stencel, studentka, przedsiębiorca

   A co Ty powiesz po grudniowym spotkaniu? SPRAWDŹ TO! Już TERAZ zarezerwuj sobie miejsce na to wydarzenie wysyłając maila o temacie „KLUB ROZWOJU grudzień" na adres >> diamentiko@gmail.com Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu i potwierdzeniem wpłaty) 

   ***

   Kim jest Magdalena Bienia?

   Właścicielka Instytutu Kreowania Osobowości, założycielka OBT Beauty Club i Wellness Club, Ekspert Doskonalenia Osobowości. Magdalena jest młodą, przedsiębiorczą i niesamowicie pozytywną Kobietą, która od lat rozwija swoje pasje i swoją osobowość łącząc to z biznesem i zarabianiem pieniędzy. Prywatnie córka, partnerka, przyjaciółka. Oprócz szeroko rozumianego rozwoju osobistego jej pasje to m.in. zdrowy styl życia, kreowanie wizerunku, psychologia, marketing i sport (karate, łyżwiarstwo figurowe, taniec, snowboard, golf). Od lat pomaga ludziom w realizacji ich marzeń i rozwoju osobowości, umiejętności biznesowych, kompetencji miękkich oraz w tworzeniu własnych projektów i kreowaniu sukcesów. Więcej o Magdalenie możesz przeczytać w wywiadzie jakiego udzieliła dla Network Magazyn >> http://www.networkmagazyn.pl/magdalena_bienia_ona_tylko_chce_podbic_swiat oraz na jej prywatnym blogu www.bienia.eu. Jeśli masz ochotę znajdź Magdalenę na fb: https://www.facebook.com/magdalenabienia

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   futurebrand
   Czas publikacji:
   czwartek, 28 listopada 2013 20:46
 • wtorek, 29 października 2013
  • IVR - kosmetyki w minidawkach

   Narzekamy na wysuszoną, nierówną cerę, nowe zmarszczki, posłoneczne wypryski, skóra zaczęła się łuszczyć, stała się napięta i wysuszona. Włoscy i szwajcarscy kosmetolodzy tworząc serię kosmetyków IVR dobrali najskuteczniejsze składniki. Wszystkie receptury są poddawane szczegółowym testom dermatologicznym w celu oceny ich skuteczności i możliwości wywołania podrażnień. Na koniec opracowana receptura jest przekazywana do produkcji w najnowocześniejszych laboratoriach kosmetycznych w Szwajcarii.

   Maseczka oczyszczająca typu peel - off - oczyszcza, wzmacnia i odżywia. Jest to intensywna kuracja odbudowująca, łącząca ujędrniające działanie kwasu hialuronowego i pochodnych sacharydów roślinnych ze złuszczającymi właściwościami wyciągów roślinnych i owocowych. Usuwa martwe komórki skóry, eliminuje zmarszczki mimiczne i nadaje skórze elastyczność. Zawiera wyciąg z wierzby, który wykazuje działanie keratolityczne i oczyszczające, kwas hialuronowy odpowiadający za nawilżenie i uelastycznienie skóry oraz wyciąg z mango i jabłek dający super efekt oczyszczenia i odświeżenia cery.

   Maseczka oczyszczająca - oczyszcza i rozjaśnia. Swoim działaniem sięga do głębokich warstw skóry. Oczyszcza pory i wchłania nadmiar łoju. Jej głównym składnikiem jest Glina - naturalny minerał o właściwościach chłonnych. Dodatkowo zawiera polisacharydy roślinne, które w łagodny sposób nawilżają cerę.

   Żel lifting effect - natychmiastowe ujędrnienie skóry - Efekty widoczne od razu! Kwas hialuronowy - naturalny środek nawilżający o działaniu opóźniającym starzenie się skóry Zmniejsza widoczność zmarszczek mimicznych i ożywia skórę. Naturalny środek nawilżający o działaniu opóźniającym starzenie się skóry. Stosowanie żelu nadaje twarzy bardziej zrelaksowany wygląd, wyrównuje drobne zmarszczki i ożywia skórę. Aktywne składniki zapewniają natychmiastowy efekt napinający skórę w połączeniu z działaniem nawilżającym kwasu hialuronowego, skóra odzyskuje jędrność i blask.

   Krem odmładzający pod oczy - wygładza, rozluźnia, odżywia. Witamina C i E - chroni skórę przed wolnymi rodnikami. Zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek. Rezultaty widoczne już po pierwszym zastosowaniu: "lekkie" powieki, wygładzona skóra wokół oczu, mniej widoczne cienie i obrzęki.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   futurebrand
   Czas publikacji:
   wtorek, 29 października 2013 10:15
 • piątek, 18 października 2013
  • Znajdź chwilę tylko dla siebie-przyjedź do Mikołowa

   Spędź z nami wSPAniałe chwile dedykowane tylko Tobie samej!

   Gwarantujemy dobrą zabawę, smaczny poczęstunek i mnóstwo atrakcji.

   NAGRODY:

   Wśród uczestniczek spotkania rozlosujemy nagrody m.in.: godzinny coaching u Sylwi Fleischer, autorki książki „Szybowanie z Sukcesem”. Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek.

   PROGRAM:

   • Maria Sosinka specjalistka ds. pięknego wyglądu zaprasza na lekcje pielęgnacji i wizażu!
   • projekt "Piersi w SPA" – program profilaktyki i pielęgnacji zdrowych piersi, która jest tańsza i przyjemniejsza od leczenia,
   • „DIETA POZYTYWNA” to studio dietetyki nowoczesnej, specjalizujące się w opracowywaniu indywidualnych programów zdrowego stylu życia ze szczególnych uwzględnieniem planu żywienia,
   • podnoszący się obwód, niewygodne fiszbiny, spadające ramiączka - jeżeli te problemy dotyczą również Ciebie, to czas wizytę u brafitterki i profesjonalny dobór biustonosza. LadyBra zaprasza!
   • Dzięki TUPPERWARE pobyt w kuchni staje się miły i przyjemny. Sprawdź sama!
   • Thermomix-zdrowe i szybkie gotowanie. Poczęstunek sokami owocowo-warzywnymi,
   • o autoenergii słów kilka powie Sylwia Fleischer, autorka książki Szybowanie z Sukcesem
   • pyszny catering przygotowany przez Hotel i Restaurację Sjesta oraz networking!

    

   PATRONAT MEDIALNY: Business Relations.

    

   Wstęp: symboliczne 1 zł.

   KIEDY: 25 października godzina 18:00.

   GDZIE: Hotel i restauracja Sjesta, ul. Gliwicka 158a, Mikołów

   REJESTRACJA: redakcja@business-relations.pl oraz maria.sosinka@onet.pl

    

   ZAPROŚ PRZYJACIÓŁKI I ZNAJOME!

   Zarejestruj się już dziś. Liczba miejsc ograniczona.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   futurebrand
   Czas publikacji:
   piątek, 18 października 2013 13:33

Tagi

Kanał informacyjny